Avatar uživatele
mily

Složili jste už někdy Rubikovu kostku?

Složili jste už někdy tuto kostku? Za jak dlouho?Mě se to pořad nějak nedaří.Našla jsem si i návod na netu,ale nějak se vždy někde zaseknu.Nemáte nějáky zaručený trik nebo odkaz na návod?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik, anonym před 5007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Mám doma přes rok. Dostala jsem ji na Vánoce. Párkrát jsem s ní otočila, ale už nikdy nedala dohromady 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Zaručený návod na složení je, že kostku rozebereš na samostatný kostičky a pak to složíš jak se ti zlíbí. Nová se rozebírá těžko.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Taky se mi to nikdy nepodařilo složit.Abych to mohla složit musela jsem to vždy celé rozdělat a pak zalepit ale to už pro mě nebylo ono.Pak jsem dostala od Strýce druhou a jakmile jsem ju nemohla složit tak jsem vždy poprosila Strýce a ten mi to ve volném čase vždy rád složil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

rozložila jsem jí po kostičkách a pak podle barev zase složila ale jedna se zlomila tak na ten švindl rodina přišla ale trvalo to jen 3 minuty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Kdysi dávno jsem ji skládala a docela rychle.Dneska už teda nevím.Musím se po nějaké podívat.Vzpomínám si,že mi to hodně lidí vysvětlovalo,ale stejně jsem na to musela přijít sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Já skládám rubikovku za nějakých půl hodiny, učil jsem se to dlouho, ale je na to logický návod, třeba dvakrát do zadu, třikrát doprava, atd.
Například můj kamarád dokáže složit rubikovku za méně než dvě minuty.

http://www.stre­am.cz/video/138428-navod-na-rubikovu-kostku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilibou

ve tretáku na gymplu jsme v matematice vymysleli vzorce jak složit rubikovku..nekde to jeste mam napsany..opravdu to funkovalo..spoluzak si ty vzorce pamatoval a nebylo pro nej problem to slozit do 10 sekund..ja si je nepamatuju ale na papire je mam..a podle toho jsem ji slozila tak do deseti minut..bohuzel nevim kde ten postup mam..musim prohledat skolni veci..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Doma ji nemám,ale u táty ano,tam je od mala dovežená z Ruska.Dlouho jsem ji neskládala,ale šlo to celkem dobře.Vždy si složím jednu barevnou stranu a pak to jde samo.Záčínala jsem bílou,proč to už nevím a za jak dlouho?To jsem nikdy neměřila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Když to vypuklo koupil jsem to 1o leté dcerce na něco přišla sama ostatní jí naučili kamarádi ve škole. já to skladal celý večer ona to mněla za pár minut.Jde o to zapamatovat si základní algorytmy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek