Epson

Složenka-nedošla-kde je chyba?

Ahoj.Chci se zeptat,když sem prodal mobil a kupujici(z prahy) mi poslal penize napred a pak poslal mi fotku utrzku ze slozenky na e-mail a nasledne jsem mu odeslal mobil,proč mi penize nepřišli?je možné že se někde šprajcla nekde v praze na poště?a kdyz budu chtít reklamovat tak na ktere poste?na podavaci nebo dorucovaci nebo je to jedno .. :) diky za odpovedi,piste prosim na email Bares4@seznam.cz Dekuji

Nejlepší odpověď
BEAES

Psát na e-mail nebudu, nezlobte se. Chyba byla, že jste telefon poslal dříve, než vám došly peníze! V tom případě by podával reklamaci ten, kdo je poslal, ale jelikož už mobil má, tak ho to už nemusí zajímat. Ono takový ústřižek jde i zfalšovat a žádné peníze třeba neposlal.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud posílal složenkou typu C-tedy v hotovosti tak doba doručení peněz může být až 30 dnů.
Ale jak píše Beaes, neměl jste posílat dřív.