Lucie1997

Slovo ruka aby bylo příslovečným určením.

Nejlepší odpověď
annas

Lucie, nevkládej prosím opakované otázky na každý větný člen zvlášť. Odpověděla jsem ti.
Zkus se zeptat sama, jinak se určování větných členů nenaučíš. Případně požádej ve škole, že látce nerozumíš. Snad nechceš stále spoléhat na někoho jiného?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/slovo-ruka-aby-to-bylo-predmetem-a-privlastkem-neshodnyma-prislovecnym-urcenim

Další odpovědi
hanulka11

Taky by neškodilo použít kouzelné slovíčko a ty otázky trochu jinak formulovat co říkáš?
Také tak vyštěknout a ani nepoděkovat…to tě asi nikdo nenaučil.