dudu

Slovo do rvačky

Vážení, neznám laidmotiv autorů těchto stránek, ale jsem si jist, že největší chybou je tzv. bodovací systém. Např. osobnost Panenka se čílí, za záporná hodnocení. Jejich iniciátoři však mají můj souhlas, vždyť valná část odezev od ní nevypovídá o tom, že jsou z její hlavy, ale o její obdivuhodné schopnosti využít cizí myšlenky po vyhledání na netu. Hochům s nejvyššími body pak vzkazuji, běžte kluci prosím do přírody, za děvčaty atd. Pak raďte!!
Zkusme se vymanit od břemene bodů a svoje problémy pojďme řešit podle svých poznatků a zkušeností, třeba i s hrubkami v pravopise, ale probůh lidsky a ze života, vždyť takto to zde činí většina ostatních, byť menších hvězd!
Mýlím se snad, že na tyto stránky vůbec nepatří otázky „vyčuránků“ k řešení příkladů z chemie, matematiky a problémů delikventů?? Pokud ano, jsem připraven na kritiku a také dle rady od Vás, ač nerad „odpovědi.cz“ co nejdříve opustit.
Doplňuji:
vzkaz pro Standu: dobře, uznávám plně Vás názor, ale nešlo by odhodit ty body a všechno to malinko odlechčit? Moc všechny prosím.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Vždyť to je v pořádku, když někdo něco najde na internetu, a pak za to dostane palec nahoru. Stvořenost Odpovědí.cz k tomuto postupu napovídá i titulek „Podělte se s ostatními o Váš zdroj, pokud čerpáte z internetu a uveďte www adresu.“.

Daleko více mě (a řeknu to od plic) serou lidi, co napíšou pod mojí odpověď úplně to samé. Někdy třeba i 2–3 lidi udělají přesně toto, a pak za to dostanou palec nahoru, kdežto já ne, to vede k tomu, že moje odpověď je až pod tím, a já pak vypadám, že jsem napsal tuto odpověď jako druhý (což je porušení kodexu, mimojiné), a jelikož časový údaj u odpovědi ukazuje u obou „před 1 hodinou“ (toto není moc vymakané, hodilo by se třeba „odpověď č.1, vložena před…“

Jinak to, že sem dávají děcka svoje domácí úkoly, se mi taky nelíbí.

Další odpovědi
afro.minerva

Vážený pane. Pokud jde o odpovědi, které nejsou z něčí hlavy, ale jsou vyhledané na internetu, tak to považuju za naprosto v pořádku. Nevím kde berete odvahu někoho tady soudit. Tady to dle mého názoru není zas až o nějakých myšlenkách, ale o odpovídání na otázky, které člověk má a to je fuk z jakýho zdroje. Víc hlav víc ví a je mi naprosto putna, jestli si to vydekukoval sám a nebo to našel na netu.

Jestli někoho posíláte do přírody, tak si tam jděte sám. Stejně tady většinou prezentujete jakésy plky o ničem.

„Zkusme se vymanit od břemene bodů a svoje problémy pojďme řešit podle svých poznatků a zkušeností, třeba i s hrubkami v pravopise, ale probůh lidsky a ze života, vždyť takto to zde činí většina ostatních, byť menších hvězd!“ – dle vašich slov. No to jsou teda kecy!!!

A pokud chce někdo poradit s domácím úkolem, tak mi to taky problém nedělá.

A pokud vám tady něco vadí, tak vás tu taky nikdo nedrží.

Přeji hezký den.

ten který je

Já osobně bych neviděl nic špatného na tom že někdo poskytne odkaz na nějaké stránky.Nikdo není vševěd a mne osobně už několikrát nějaké odkazy pomohli.Jinak některé příspěvky nějakých vulgárních a podivných lidí mne nechávají klidným.Bud je ignoruji a nebo se tomu i zasměji.Nic víc nic mín.

Luss

Kdyz se nekdo pta na fakta a dotaz zabiha do nejakych odbornosti, take nevidim duvod, proc by svou odpoved nemohl oprit o odkaz, nebo neco vykopirovat z netu. Kolikrat i kdyz jsem schopna to popsat svymi slovy, prijde mi to zbytecne zdlouhave nebo na to nemam cas. Ale chci tomu tazateli pomoct a vim, kde hledat zdroj, tak na nej odkazu. Myslim, ze omezovat obsah otazek (vyjma vulgarismu) nema cenu. Nejsem zadny delikvent a moje polozene otazky se tykaji vlastne vyhradne pravni problematiky a jsem rada, ze lidi (hlavne Standa) mi odpovi :) ale odchazet odsud zrovna nemusite, kvuli tomu, ze vnasite invence :) budte v klidku

Miroslavst

Neříkám, že jsem chytrý, sám plno věcí nevím, ale pokud vím nebo alespoň tuším, rád poradím. Od vás ostatních očekávám totéž, což se děje. standa mě velmi překvapuje jeho seriozními odpovědmi a s klidem mohu říct, že i kvalifikovanými odpovědmi.
Souhlasím s tím, že palce jsou vlastně o ničem a pro někoho jsou jen zábavou ať již zákeřnou nebo jen tak hravou.
Plně se ztotožňuji s mojitkem, který navrhuje aby se dalo odpovídat dále, nikoli doplnit otázku nebo opravit odpověď. Snažím se sice na některé ať už moje nebo cizí otázky znovu podívat, zda někdo ještě něco nedoplnil. Potom to někteří řeší otázkou typu To: miroslavst apod.
A co se týká odkazů na web, je to v pořádku. Já bych věděl, kde třeba hledat, ale zase na druhou stranu jsem buď líný a nechce se mi, popřípadě nemůžu.
Že si někdo chce psát domácí úkoly zde, je jeho věc a klidně mu odpovím. Stejně si to nezapamatuje a zůstane blbý-sorry, ale je to tak. Nevím co ho vede k tomu, aby se tady ptal, možná lenost, možná blbost, že neumí sám vyhledat, ale budiž.
Co mě však rozčiluje jsou otázky některých uživatelů, které hraničí s drzostí a sprostotou. Ano, nad některými se zasměju a to pěkně od srdce a říkám si: „to je ale vůl“, ale takové otázky sem snad ani nepatří.
Je pravdou, že na otázku co si mám stáhnout (při koupi nového počítače)byla moje první myšlenka jako každého normálního chlapa, ale odprostil jsem se od mé úvahy a klidně odpověděl, že např. antivir, a další. Jo, jo, někdo samozřejmě hned napsal, že kalhotky, což byla můj první nápad při pohledu na otázku :D.
Závěrem jsem rád, že tu všichni jste a radíte a prosím buďte tu i nadále.

nicasca

samozřejmě … k čemu ti jsou palce,ale pravda je jak jsem si všiml,že pro někoho je to hra ..,pro někoho zvláště pro dámy dobrej pokec a možnost si trochu společně zanadávat na „nepřípustné“ 🙂 otázky,ale někdo to bere dost vážně..,

standa

cituji dudu:
„Hochům s nejvyššími body pak vzkazuji, běžte kluci prosím do přírody, za děvčaty atd. Pak raďte!!“

a Standa odpovídá: „Přírodu a děvčata už mám za sebou, tak jsem se dal na radění…, můžu?“ 🙂

Btw. váš názor je taky názor a díky za něj…, určitě se najde řada lidí, kteří s vámi v něčem souhlasí a v něčem ne. Myslím, že na těchto stránkách si každý může najít to SVÉ. A to co se mu nezamlouvá ať neřeší 🙂

Provozovatele stránek nepochybně vědí JAK a KAM svůj „produkt“ budou směrovat i bez našich keců 🙂
Doplňuji:
To dudu:

„odlehčit“ to přeci může každý z nás, jak uzná za vhodné, ALE při současném respektování Kodexu uživatele

„odhodit body“ – tak to není požadavek na nás uživatele, i když pěkně prosíte 🙂
to je plně v kompetenci provozovatele tohoto webu.

mojitek

Ty body ok,ale ty palce nahoru a dolu bych zrusil,protoze vetsinou se to tady dava dle sympatii,nebo tomu,kdo ma odpoved jako prvni-i kdyz odpoved je treba casto zavadejici.Jak uz jsem psal v minule diskuzi -rozhodne by to chtelo „postelovat“ aby se dalo treba i nekolikrat reagovat- vzdyt jde o vecny spor např., a je zapotrebi neco upresnit,nebo ujasnit,atd. Nebo treba pri reakci na starsi otazku,nebo jinou reakci by se melo tema posunout zase dopredu,aby o tom ostatni vedeli a mohli reagovat taky.Jinde to jde,tak proc ne tady?

Vicki

Dudu:Konec konců si můžete založit nějaké svoje stránky anebo se naprosto svobodně rozhodnout pro jiné.Internet jich nabízí dost.Mě osobně se tu líbí.A to,co se mi nelíbí na to zkrátka nereaguju.

Michal

Odpovědi mají jako každá jiná soutěž hráče a Hráče.Hondba za bodovýn ziskem je pochopitelná,ale jen za určitých podmínek.To si pak všichni kupme slovníky cizích slov ,různé encyklopedije nebo si je najděme na netu.Máš pravdu že jisté nadlehčení by neškodilo.Proto se budu snažit,aby jsme se sešli a některé drobnosti si vyříkali.Budu se snažit,aby byl přítomen někdo s aministrátorů.