stebka

Poradíte, jak mám vyřešit, když slovník Verdict Free neodpovídá?

Po instalaci a zadání prvního písmenka anglického slova k přeložení, vyskočí okénko Upozornění zabezpečení. Ať zmáčknu ANO či NE, první písmenko zmodrá, dole ve V.Free zmizne reklamní obrázek, objeví se v něm modrý čtvereček a v nadpisu V.Free vpravo vedle v závorce (neodpovídá). Slovník je nefukční. Co s tím? Mám IE9 a Vistu. Děkuji Hana.

Odpovědi
isteron

Mne to ukázalo, že verdict.free predali. Mám vistu.

ivzez

Zkuste jiný slovník.

RN73

Zkuste do souboru host (obvykle se dá najít ve složce c:\Windows\Sys­tem32\drivers\et­c\) vložit následujici řádek:

127.0.0.1 www.daukce.cz