MirKop

Neznáte Slovník anglicko český, který překládá angličtinu ale překládá věty tak, jak by je řekl člověk, ne jako google?

Potřebovala bych odkaz na nějaký slovník, který překládá angličtinu ale překládá věty tak, jak by je řekl člověk ( ne jako google…)

Odpovědi
Funna

překladačů (translátorů) i celých vět je na netu více než dost…ale nejsem si jistá, že je některý tak dokonalý, jako „lidský“ překladatel…ale možná se pletu…