DusanOrlik

Slovní kopaná

Znáte tu hru?Pokud ano,zapojte se společně semnou dohry.Takže,já vykopávám: MLÉKO

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nesmíš tedy dávat palce, aby se postup odpovědí neměnil :D
Opice-Erupce

Další odpovědi
quentos

erupce – erotika

teď tady nastal ten problém, který jsem předpokládal, Dušan nespecifikoval, zda se hraje jen na poslední písmeno, nebo klasicky na dvě

anonym

KAMEN

aramah

Jak to funguje? Bylo by dobré si to zahrát s vnuky.Je to tak, že druhé slovo použiju a přidám jemu podobné? Může mi to někdo napsat?

PostApMan

Kámen začíná na K..ale předchozí „Erotika“ končila na A..nemělo by další slovo začínat na A ? Takhle znám tu hru já.(teď jsme mimochodem pro neznalé v kostce vysvětlil i pravidla)

A nebo se teda hraje na ty dvě poslední? To je zmatek..
Dám oboje Kamen-N Nugát
Kamen-EN Endorfin

Lucimia

Já bych hrála na poslední, jak vy?
Taky ale napíšu oboje:
NUGÁT – TANEC
ENDORFIN – INJEKCE

Denča

MLÉKO-OPICE

pupík

cíl