arygnoc

slovenské valašky nestačili na ruského medveďa

nič sa nedá robiť, boli lepší (10 zápasov, 10 výhier).
Sledovanie zápasu Vás aspoň zabavilo?
Doplňuji:
Pre Slovensko to bol i tak po niekoľkoročnom pôste úspech.
Vďaka patrí i českému trénerovi.

Nejlepší odpověď
bolak

Да, да, да! >>> http://www.you­tube.com/watch?v=Bul­FwGSi8bc&featu­re=related

Další odpovědi
briketka10

i, když sem nemohla sledovat dvoudílné drama na STV1 kvůli tomuto hokeji tak mě ta prohra mrzí Slovákům sem to vítězství přála, ale i tak jim gratuluju ke stříbru snad se s ním spokojí a náležitě ho oslaví :)

Ar

arygnoc, na letošní rudou mašinu neměl nikdo. Ani kdyby jsme postavili společné československé mužstvo tak nám to nepomůže. Rusové byli letos opravdu nepřemožitelní.

Drap

Lepší byli, ale myslím že u všech kteří to v této republice viděli, zůstala lítost v srdci.
Většina z nás, nebo tedy já určitě, vnímáme vnizřně počád Slovensko jako část našeho národa.
Blahopřeji Slovákům ke stříbru, mrzí mne, že jsme prohráli.

MK44

Víc by mě bylo potěšilo, kdybychom vám to natřeli ve finále 😉
No, snad příště 🙂