Slovenská vláda-co se dneska s ní děje?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Slovensko se díky debatě o eurovalu na den stalo středobodem světa
11. října 2011 19:32
Na rozhodnutí Slovenska o podpoře nebo zamítnutí evropského záchranného systému s trochou nadsázky čeká „celý svět“. Dění v Bratislavě sledují novináři z celé Evropy, ale i z Japonska nebo USA. Slovenská vláda, která je na spadnutí, ale zahraniční novináře moc nezajímá.

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/slo­vensko-se-diky-debate-o-eurovalu-na-den-stalo-stredobodem-sveta-10q-/zahranicni.as­px?c=A111011_184504_zah­ranicni_brd

Další odpovědi
baghira

Nechtěla házet prachy do černé díry, tak padla. Kam ten svět spěje…

led

Je to prejav urcitej arogancie a katkozrakosti predstavitelov jednotlivych politickych stran. Pre vrabca v hrsti zabudli sledovat oblohu, kde bol cely krdel holubov.
Vlastne zaujmy im su prednejsie nez zaujmy naroda. Je pravda, ze so zakladnym poplatkom by nam odisla jednorazovo suma vacsia ako vydavky na rocnu platbu penzii, ale na druhej strane odisla aj viera, ak bude zle, tak nas podporia. Pridu Sitnianski rytieri z Eurovalu a pomozu.
To, ze padla aj vlada, bolo zufalym pokusom premierky o zachovanie Eurovalu. Polozila hlavu na klat s vierou, ze jej najblizsi radca jej pomoze. Pomohol, zotal jej hlavu a nepodporili ju.