Drap

Slováci už vědí jak na úplatky. Že by jsme také začali od spodu ?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/266795-inspektor-prijal-deset-kilo-ryze-a-kesu-orisky-dostal-pet-let.html
Doplňuji:
No jo, ono se to snadno řekne, začít od vrchu. Ale u koho začít ?

Nejlepší odpověď
led

Ten trest dostal nie preto, že zobral úplatok aj keď v rozsudku bolo také zdôvodnenie.
Dovolil si zobrať veľmi malý úplatok, čím pobúril ostatných, ktorí sa teraz boja, že budú musieť znížiť cenu. Takže vlastne zdôvodnenie malo znieť: spôsobil urážku verejných činiteľov zámerným znižovaním ´pozornosti´a tým aj znevážením kontrolného úradu. veď ako k tomu teraz prídu , predávať sa pod cenu…
Bratia Česi, spamätajte sa a poučte sa! Začnite zhora…
Doplňuji:
Hoďte si korunu. Máte 3 možnosti: hlava, líce, ostane na hraně. Podľa toho vyberajte…

Další odpovědi
pusinka50

Když začnem zezdola, tak se vymýcení úplatkářství a korupce nedočkají ani naši prapraprapravnuci a navíc by se jim musela stavět nová vězení, protože jich je tolik, že by se nevešli, a kdo by je platil, pomalu od uklízečky vejš je to v naší podivné republice jen korupce a zase jen korupce