quentos

„Slováci jsou bez bodu, český tým jich má šest“. Jak se tedy mohly týmy vůbec v kvalifikaci potkat?

http://hokej.spor­t.cz/clanek/186057-ze-slovaku-nemame-krvave-oci-ale-ted-nebudeme-pratele-vzkazuje-hadamczik.htm

Co je to za bordel v kvalifikačním systému? Logicky by se měli potkávat průběžně nejlepší s průběžně nejlepšími, obecně ty týmy, jejichž výkon je v daném okamžiku (přibližně) stejný, nebo se pletu?

Nejlepší odpověď
beer

No, kdyby tomu bylo jak uvažuješ – tak už od počátku by se ti nejlepší mezi sebou „vymlátili“ a postupovaly by na jejich úkor výrazně slabší týmy. Možná proto je kvalifikační systém takový jaký je..

Další odpovědi
annas

Ptala jsem se fanouška. Prý je to teoreticky možné za předpokladu, že by dnes Slováci nad námi vyhráli a zvítězili i ve všech dalších utkáních.

Snad je to tak.

anonym

Letos se prý započítávají i body ze základních skupin,ten herní systém je asi jiný,taky v tom mám h o k e j!

Zdroj: http://www.msho­kej.wbs.cz/Her­ni-system-MS.html

tom004

Odkaz se mnou nemluví,tak budu hádat.Moc to nesleduji,ale je možné,že je zase nějaký nový systém. 🙂