Sloužil jste někdo vlasti jako tzv. PéTéPák?

Eventuálně, jak jste se podílel na „obraně“ vlasti. Já osobně jsem pomáhal při výstavbě jaderné elektrárny, i když jen v kuchyni 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Opravdovým pétépákům už je hodně přes 80, takže ti se ti asi neozvou.

Další odpovědi
anonym

Já jsem sloužil v letech 1972–74 v Praze u MVCO (ministerstvo vnitra štáb civilní obrany).Kasárna na Míčankách.
A je to paradox…já jsem nadával na komunisty, u odvodů jsem se chytil s důstojníkem kvůli okupaci v r.1968 (já tvrdil, že to byla okupace, když na našem území jsou vojska cizí země) a nakonec jsem sloužil u MV jako řidič… v prvním roce řidič GAZu v druhé roce řidič dodávky.
A pak budou všichni říkat, že komunisti se mstili lidem, kteří jim nebyli po vůli.

anonym

Sloužil jsem na vojenském letišti jako technický pracovník, když jsem řekl majorovi pane tak on drze ode mě požadoval abych mu říkal soudruhu, každá doba má svoje ubohé chyby.