kamila44444

Sloupnutá nálepka na ntb

Sloupla jsem z notebooku nálepku ( http://notebo­ok.cz/clanky/re­cenze-notebook/2012/acer-aspire-v3-571g/11.jpg ) vadí to?
Doplňuji:
sloupla jsem tu velkou nálepku vpravo

Nejlepší odpověď
anonym

Ano vadí, nyní nebudete mít o ntb informace na jednom místě.

Další odpovědi
atom

Pokud myslíš například reklamaci tak nevadí, ochranné prvky jsou ve spodní části.

cochee

Nevadí, nálepa je jen informační, pro uživatele. Ostatně pokud to vadí tobě osobně, nic nebrání ji tam přilepit zpět.

mata_CZ

vůbec nevadí. nálepka nerozhoduje. hlavní informace jsou v počítači a dole.