teea

Slohová práce- popis uměleckého díla

Potřebovala bych poradit jak v posledním odstavci (celkový dojem) zformulovat větu. Je to fotografie a má tam být něco o tom jak muž nemá na sobě tričko kvůli tomu že drží malé nahé dítě. Něco ve smyslu tepla. Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Špatně se radí na dálku, neznám váš způsob vyjadřování, kontext.

Nejjednodušší – necítí chlad, i když je polonahý, bez svrchního oděvu, trička. Přece malé dítě, které svírá v náručí, zahřeje svým teplem nejen jeho tělo, ale i jeho duši.

Necítí chlad, i když není oblečený, protože … jsou různé možnosti …