Zlatý

Šlohli jste někdy něco v restauraci nebo v hotelu na památku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jasně:-D. Je to už hodně let zpátky.Ve Španělsku v hotelu na našem balkoně na šnůře,visely mega velké kolíčky. Takže suvenýr je doma a dodnes mně dělají službičku. Od té doby jsem je tu ani nikde jinde neviděla. Perfektně drží jakékoliv prádlo(tlusté deky,koupelnové předložky apod.)

Další odpovědi:

Zlatý

ano a myslím, že nejsem sama..
hrnek na kávu v Mnichově s beruškama pro sestru dvojče do sbírky, pár skleniček i štaprdlátka..
krásný půllitr v Novém Jičíně ten se jen tak nevidí na koncertě s naší skupinou v 89..
Doplňuji:
na svou obranu chci jen říct, že mě k tomu vždy navrtal někdo jiný, k hrnku moje známá, ke sklenkám tety taky dvojčata jen je strč do kapsy a nehůč z Brna, půllitřík stál sám v koutě venku s nedopitým pivem, ten mi dali kapelníci hlídat na klín a zůstal mi..

Ne. Neměla jsem nikdy takovou touhu.

Bronzový

Dopisní obálku s logem hotelu.

Bronzový

Ja ano ,takovy pekny papirovy ubrousek s motivem ryb,to mi bylo 9let a ja ho proste musela mit ve sbirce.

Zlatý

ano papírový tácek , takový jaký ještě nemá vnuk ...jinak ne....

Zlatý

Ano, priznávam, kradnem bezplatný propagačný materiál.
A mám ako suvenýr nefunkčné keykarty od izby - v Londýne behom jedného týždňa sa mi 10x nepodarilo otvoriť dvere na izbe, vždy mi dali inú a nefunkčnú som si mohla nechať (v recepcii karty nedokázali ani načítať, asi mám v sebe nejakú silnú energiu).

Zlatý

Asi zklamu ale ne.

Zlatý

No nebylo to klasické šlohnutí. Šlo spíš o omyl. Na věšáku visela taková ta cedulka - z jedné strany Nerušit! z druhé Prosím, ukliďte pokoj. Já tam měla pověšený kabát a šálu a jak jsem balila, popadla jsem to i s cedulí.
Je ale pravda, že ji využívám. Vzhledem k nápisům a mé občasné přirozené lenosti její vyvešení dosti provokuje Polovici.
Ale co se mne týká, já hotely spíš dovybavuji. Co si v rychlosti vzpomínám, už jsem jim doplnila několik zubních past, hřebenů, luftkulmu, punčochy, dobíječku na telefon a pantofle. :-)

Pokud se to počítá za krádež, leda tak vizitky. :)

Zlatý

Čerstvý rohlík ze stolu co nám dali k držťkové polévce. Potřeboval jsem tenkrát podepřít kapotu nad motorem kvůli chlazení a na ten čerstvý rohlík jsem se mohl spolehnout více jak na žulový kámen.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.