škubánek

Neznáte nějaký slogan který se přirovná ke kráse??

Ahoj chtěla bych poradit slogan který bych si mohla nějak udělat v počítači a pak si ho vyfotit a někde si to vyvěsit at to mám na očích abych se tím mohla řídit.. Nikdo není dokonalý, ale když tu budu mít něco o kráse tak budu věřit v to že každá žena je krásná aspon něčím je..
Prosím jestli máte nějaký nápad na slogan stačí jedna větička nic dlouhého to být nemusí, může to být např. něco takového: Kate beauty videa, to je dobrá idea, :D Děkuju všem co mi tu něco napíšou :))

Odpovědi
Brčko

Krása je pojímivá ,blbost je věčná............

marci1

Inteligentní žena se nespoléhá na svou krásu.
Pablo Picasso
-
Dobré srdce ženy, než pěkná tvář upoutá mou lásku.
William Shakespeare
-
Nemůžeme ovlivnit krásu naší tváře, ale můžeme ovlivnit její výraz.
John C. Maxwell
🙂