Likafina

Slogan (citát, přísloví) – kratší. Na dort, kde bude rubikova kostka a další hlavolamy?

Moc prosím o radu, nevím co mám na dort napsat. Krátké, originální a trefné :) Moc moc děkuji za nápady.
Doplňuji:
To dlouhé se mi moc na dort nevejde, ale pěkné to je.

Nejlepší odpověď
annas

Většina citátu i přísloví je dlouhá.

S chutí do toho … Vyřeš a sněz … Kostky jsou vrženy … Přes překážky ke hvězdám … Máš šanci … Je čas to zvrátit … Spěchej pomalu, zvítězíš … Hup do toho …

Další odpovědi
Alfonz.SPO

Život je jak rubikova kostka,můžeme ji složit,ale vždy se najde nekdo kdo jí rozloží

led

Ťažko radiť, keď nepoznáme dôvod daru – torty.
pár náhodilých myšlienok:
Důležité je, zúčastnit se …
Slož a sněz mě …
Když nesložíš, dej jiným … Složíš-li mě, sněz mě … Neuspěješ-li, vítězí jiní …
Věčné hledání …
Co je štěstí, hádači? …
Hledej a zvítěz …
Slož střípky štěstí v jeden celek …
Ze svého štěstí naděl jiným …
Co chtěl cukrář říct …
O x I …(piškvorky)

anonym

Tam kde končí lidská blbost začíná vojenská logika.
„V trpělivosti a harmonii je skutečná síla.“ Mizuki (Japonsko)

lota

„Rozum nebo srdce?“, „Rozum svítí i v noci, nevědomí působí tmu i ve dne.“, „Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude… Einstein“

Děda Louda

Enigma.

led

Děda Louda, myslíte si, že bežný užívateľ pozná „počítač“ Enigma (myslím, že názov je nesklonný, ale nie som si istá) ako šifrovací stroj?

led

Pekné slová, ťažko vyberať…
myšlienka zo srdca tryská,
rozum hľadá znenie,
dar láskou daný,
kamienok kdesi z cesty,
či kráľovský diadém,
to srdce dáva,
tak to ber…

Srdce na dlani,
sťa hlavolam daný.
Ťažko i ľahko
prijať zárovno.
Písma farby skladá
tie slová nachádza.
Nad osudom, ako Hamlet,
treba byť a láskou žiť
tak to ber…

Zapeklitú hádanku likafina dala,
čo tak vystihuje človeka,
hľadajúceho riešenie …
čo, kto, ako, komu, čomu…
naše riešenia…
to hádanky sú.
tak to ber…

anonym

Likafina, většina, včetně mne, bude dávat k logice, kostce apod. Ale hláška může být i k vlastnostem oslavence, samozřejmě těch kladných.