VaKo

Šlo by v ČR chovat lachtany?

Vím je to hloupá otázka :D asi bych musel mít povolení, ale kde to povolení vezmu? Kde by potom šlo ty lachtany koupit?

Odpovědi
msi

hele proč ne, když jdou chovat i dementi …a povolení taky nepotřebuješ

MK44

Pokud jim zajistíte podmínky jako mají v ZOO, proč ne? Vzhledem k tomu, že se jedná veskrze o chráněná zvířata, budete si je muset pořídit odkupem od zoo nebo od nějaké cirkusové vodní šou. Když máte naspořeno a myslíte, že není šance úspory utratit za něco potřebnějšího …

repetelka

Proč ne? V ČR je několik míst, kde bez problémů chovají lachtany. Zeptej se tam , co k jejich držení potřebuješ!