Calimë

Slo by nejak nahlasit ze z pozarni nadrze silne unika methan (nebo nejaky plyn uvolnovany rozpadem org. materialu) a…

A nadrz zarusta? Nachazi se v obydlene oblasti zhruba v centru vesnice

Odpovědi
Quimby

Určitě nahlásit obecnímu úřadu nebo raději hasičům, ti budou rychlejší.

petra15

Metan je pro atmosféru nebezpecnejsí jak halogenové plyny…a tím pádem nejsilnejsí jed pro ozónovou vrstvu. Vytvárí se v kazdém rybníku, a tak taková nejaká jednotlivá nádrz nehraje zádnou roli — ale celkove by se to melo resit. xD