Kody

Šlo by na nootebooku ASUS X555LJ-XO077H rozjet GTA5?

Parametry:
Notebook – Intel Core i3 5010U Broadwell, 15.6" LED 1366×768 antireflexní, NVIDIA GeForce 920M 2GB, RAM 8GB, HDD 1000GB, DVD, WiFi, Bluetooth 4.0, webkamera, HDMI, USB 3.0, 2 článková Li-Pol baterie, Windows 8.1 64-bit – zdarma upgrade na Windows 10

Odpovědi
zelí

Myslím si, že ne a to hned z několika důvodů.
Ta grafika je extrémně slabá. Ani na HDready to stačit nebude, ikdyž HDready je z mého pohledu dnes absolutně nedostačující rozlišení.
Notebook za 13tisíc na hry, by si koupilo jen dítě nebo totální ignorant, který o hraní na počítači absolutně nic neví.
Nechápu co je to za mòdu, kupovat notebook za 13000 na hry. Je to hloupost, asi jako koupit Octávii na závody F1. Za 20000 seženeš PC co ti GTA 5 utáhne luxusně (relativně).
Můžeme uzavřít sázku. Já říkám, že to nerozjedeš. A kdyby se ti to náhodou povedlo, v nastavení by jsi dal všechno na „VYPNUTO“ nebo „LOW“ a dostal ses přez 30fps, o čemž vážně pochybuji, tak je to stejně jedno, pač to si radši nainstaluj San Andreas. Je to kvalitní hra a rozdíl v grafice bude minimální.
Nehledě na to, že i za ty prachy seženeš lepší notebook.