Michal Kole

Šlo by mého ufounka E.T. ušít doma na kuchyňském stole ? Jak by se šil a kde by se koupil materiál ?

Nejlepší odpověď
Elk

Á… koleso se polámalo udělalo bác…
Člověk se středoškolským vzděláním sbírá body na Odpovědích za každou cenu…
Dejtemu, chudáčkovi šanci, ať si ušije svého ufounka přesně dle své podoby a odletí za svýmy E.T. – kama.
Navrhuju udělat sbírku hadrů a jiných materiálů – možná by se hodili na roubík, nebo zafačování prstů…
Promiň Míšo! Na hloupou otázku mě nic chytřejšího nenapadlo.
Jak říkal Jára Cimrman, nepište sem a pokuď možno, nepište vůbec…!!!

Další odpovědi
Drap

Proč by ne, Chce to jen trochu zručnosti, udělat si dobrý střih a sehnat materiál. Materiál seženeš nejlépe u výrobce, musíš si však zjistit, co vlastně za materiál chceš. Všechny tyto věci již vznikají nějakému šikovnému návrháři na stole.

anonym

Šlo by to ,jasně že jo, myslel by se odměřit 😁 a materiál koupit někde v metráži a něco taky v galanterii.
Doplňuji:
.....musel.........

anonym

Elk velmi vtipné, úplně se smíchy dusím, takže toho nech, řestaň s tím urážením, máš odpovídat, tak odpovídej a nekydej nesmysly!
Když nevíš, nech být, ale přestaň tady veřejně ponižovat, to se prostě nedělá.

Sůwa

Mám stejný názor jako >Samba<, dokonce jsem chvíli uvažovala o smazání příspěvku.Na to jsou ( byli ) tu ale jiní frajeři a frajerka. ☹