Putin

Šlo by kytaru podepsat voděodolným fixem?

K předchozímu dotazu – lakem se mi to přestříkávat nechce, nevím jak by to dopadlo, ale slyšel jsem o voděodolných fixech, myslíte, že je to dobrý nápad? Zatím je to podepsáno na základním laku kytary centrofixem. Za reakce díky!

Hmm, tak se můžu s podpisem s věnováním rozloučit ☹ Trsátko bude stačit .. Díky, ReHu!

Nejlepší odpověď
ReHu

I voděodolný fix se časem sestře. Pokud budeš kytaru používat, doporučuji to přestříkat..
Pokud bude jen viset jako dekorace, pak podpis může být čímkoli a vydrží.