Avatar uživatele
zbysek

slipy nebo trenky?a prijdou vam uchylny tanga na chlapovi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, Pralinka1979 před 4773 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Proti gustu žádnej dišputát, ale mně osobně to s dovolením malinko úchylný přijde :) Tanga na sebe neoblíknu ani coby ženská a nedovedu si představit, co k tomu prokrista přiměje chlapa :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Je na každým co si nosí a co je mu pohodlné já osobně upřednostňuji trenky a nebo na ostro.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Co

Tanga jsou nějaké provázky? Já chci mít koule volné a ne aby mě nějaké tangy utlačovaly varlata. Trenky. Ale tanga mě nepřijdou úchylný. Je na to nějaký zákon? Veřejné mínění?

Zdroj: http://www.stan­laurelandoliver­hardy.com/Way_Ou­t_West.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Přiznám se,že na svém chlapovi radši vidím boxerky než trenky nebo slipy.Je ovšem povolání,kde se tanga docela hodí,myslím,–a tím je striptér.Neumím si představit striptéra jak se svlíká a pak na mě juknou trenky až po kolena ala fotbalista.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sejtanka

Tak to mě pobavilo „chlap a tři niti v řiti“,ale pravdou je,že jsou jedinci,kterým nevadí tanga nosit.Já preferuji boxerky,i když doma mi chlap nosí slípky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Mně se na chlapovi nejvíce líbí boxerky. A tanga mi příjdou spíš vtipné než sexy :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

Na chlapovi se mi líbí nejvíc boxerky :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Skotská sukně a na ostro.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

No trenýrky,pod ty se vleze ruka…:)moje:))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek