zbysek

slipy nebo trenky?a prijdou vam uchylny tanga na chlapovi?

Nejlepší odpověď
Terryle

Proti gustu žádnej dišputát, ale mně osobně to s dovolením malinko úchylný přijde :) Tanga na sebe neoblíknu ani coby ženská a nedovedu si představit, co k tomu prokrista přiměje chlapa :)

Další odpovědi
dědapetr

Je na každým co si nosí a co je mu pohodlné já osobně upřednostňuji trenky a nebo na ostro.

Co

Tanga jsou nějaké provázky? Já chci mít koule volné a ne aby mě nějaké tangy utlačovaly varlata. Trenky. Ale tanga mě nepřijdou úchylný. Je na to nějaký zákon? Veřejné mínění?

Zdroj: http://www.stan­laurelandoliver­hardy.com/Way_Ou­t_West.jpg

iceT

Přiznám se,že na svém chlapovi radši vidím boxerky než trenky nebo slipy.Je ovšem povolání,kde se tanga docela hodí,myslím,–a tím je striptér.Neumím si představit striptéra jak se svlíká a pak na mě juknou trenky až po kolena ala fotbalista.

sejtanka

Tak to mě pobavilo „chlap a tři niti v řiti“,ale pravdou je,že jsou jedinci,kterým nevadí tanga nosit.Já preferuji boxerky,i když doma mi chlap nosí slípky.

Bublinnka

Mně se na chlapovi nejvíce líbí boxerky. A tanga mi příjdou spíš vtipné než sexy :)

Pralinka1979

Na chlapovi se mi líbí nejvíc boxerky :o)

venkovan

Skotská sukně a na ostro.

coco

No trenýrky,pod ty se vleze ruka…:)moje:))