BENYTA

Slintající pejsek II – epilepsie vyloučena

Před necelým měsícem jsem měla dotaz,proč můj pejsek slintá a chodí dokola.Po spoustě injekcí a antibiotok stejně diagnozu neznám,prý virus.
Pejsek už příští týden je schopen očkování,s tím,že očkovaný nebyl, jeho stav prý nesouvisel,asi má slabší imunitu.
Moje otázka zní – Chcete ho? – je to totiž jedno ze štěnátek,z mé ch.s.,nikdo se mi pro něj nelíbil,a už je mu skoro půl roku.

Děkuji kapce a Romi777 za mejly,prominte,že jsem nenapsala.

Doplňuji:
„Slintající pejsek“ Elvis je od včerejška naočkovaný,tento stav se objevil jen tehdy tu neděli,tudíž už není „slintající“,na­opak,veselý,chy­trý,prostě pinč.
Děkuji za názory a rady,ale ještě u mě musí zůstat,po přeočkování musí na trhání zubů,má zdvojené všechny čtyři špičáky,tím oslabením se mu zpomalila výměna.
Chcete je? – platí na ročního a půlročního,naprosto zdravé.
www.hoddogpin­c.estranky.cz
Ještě jednou dík za „spoluúčast“ na mém problému.

Nejlepší odpověď
kapka

Já si ho určitě vzít nemohu, protože už jsme se ujali dvou dospělých psů a ještě si nechali jedno štěně, takže máme tři psy. Někdy si říkám, že je to dost nerozum, ale jsme na polosamotě, tak aspoň máme hlídače…
A popravdě ani bych si nemocné štěně nevzala. Zkuste dát inzerát. A doufejte, že se páneček najde.

Další odpovědi
Romi777

Ahojky,
no to jsem šťastná za Vás, že je to v pohodě. to je vážně bezva. napiště pár inzerátů na různé servery. udala jsem takhle i pejska, co jsem našla po Vánocích v lese v krmelci . a má se královsky! napiště pravdivý příběh, že prostě pejsek na tom není moc dobře zdravotně a potřebuje zvýšenou péči a milujícího človíčka, jemuž bude jistě velkou citovou oporou a přítelem. v tom jistě handicapován není!:-)napsala jsem to podobně, a že ho zlí lidé vyhodili, já mám sama také chov. st. a pejsků 9. tak dalšího taky mít fakt už nechci ,mám navíc 5 štěňat . ale jistě se najde citlivý člověk, který se bude chtít pejska ujmout, jako se našel u našeho nalezenečka.lidé naštěstí ještě pořád, bez ohledu na tuhle bláznivou dobu, pořád na takovéhle citové příběhy slyší a chtějí pomoci …
držím palce Romi777.