Avatar uživatele
BENYTA

Slintající pejsek II – epilepsie vyloučena

Před necelým měsícem jsem měla dotaz,proč můj pejsek slintá a chodí dokola.Po spoustě injekcí a antibiotok stejně diagnozu neznám,prý virus.
Pejsek už příští týden je schopen očkování,s tím,že očkovaný nebyl, jeho stav prý nesouvisel,asi má slabší imunitu.
Moje otázka zní – Chcete ho? – je to totiž jedno ze štěnátek,z mé ch.s.,nikdo se mi pro něj nelíbil,a už je mu skoro půl roku.

Děkuji kapce a Romi777 za mejly,prominte,že jsem nenapsala.

Doplňuji:
„Slintající pejsek“ Elvis je od včerejška naočkovaný,tento stav se objevil jen tehdy tu neděli,tudíž už není „slintající“,na­opak,veselý,chy­trý,prostě pinč.
Děkuji za názory a rady,ale ještě u mě musí zůstat,po přeočkování musí na trhání zubů,má zdvojené všechny čtyři špičáky,tím oslabením se mu zpomalila výměna.
Chcete je? – platí na ročního a půlročního,naprosto zdravé.
www.hoddogpin­c.estranky.cz
Ještě jednou dík za „spoluúčast“ na mém problému.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda před 4975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Já si ho určitě vzít nemohu, protože už jsme se ujali dvou dospělých psů a ještě si nechali jedno štěně, takže máme tři psy. Někdy si říkám, že je to dost nerozum, ale jsme na polosamotě, tak aspoň máme hlídače…
A popravdě ani bych si nemocné štěně nevzala. Zkuste dát inzerát. A doufejte, že se páneček najde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Romi777

Ahojky,
no to jsem šťastná za Vás, že je to v pohodě. to je vážně bezva. napiště pár inzerátů na různé servery. udala jsem takhle i pejska, co jsem našla po Vánocích v lese v krmelci . a má se královsky! napiště pravdivý příběh, že prostě pejsek na tom není moc dobře zdravotně a potřebuje zvýšenou péči a milujícího človíčka, jemuž bude jistě velkou citovou oporou a přítelem. v tom jistě handicapován není!:-)napsala jsem to podobně, a že ho zlí lidé vyhodili, já mám sama také chov. st. a pejsků 9. tak dalšího taky mít fakt už nechci ,mám navíc 5 štěňat . ale jistě se najde citlivý člověk, který se bude chtít pejska ujmout, jako se našel u našeho nalezenečka.lidé naštěstí ještě pořád, bez ohledu na tuhle bláznivou dobu, pořád na takovéhle citové příběhy slyší a chtějí pomoci …
držím palce Romi777.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek