Šli (jeli) byste na koncert skupiny SPY do Soulu?

např. tato http://www.you­tube.com/watch?v=OH­ZovxOu2nU, další známá je např. Gangam style.
Jeli byste na koncert do Soulu nebo byste si počkali až budou vystupovat u nás? Budou někdy i u nás?

Odpovědi
huxa

moc tomuto stylu nehodluji, zvláště když je text o ničem…

Asari

Do Soulu bych klidně jela, ale cena letenek a pobytu by byla celkem mastná. Když už bych tam byla, tak bych na jeho koncert možná zašla. Stejně bych ale dala přednost jiné k-pop skupině, třeba B2ST.

I am devil

Jestli tu skupinu (PSY) máš rád tak jeď ,ikdyž bych řekla že to výjde hodně draho ! Ale kdyby to byla moje nejoblíbenější skupina nebo aspoň oblíbená ..neváhala bych ! ;)