Avatar uživatele
Miroslavst

Šli byste tam?

Právě je 0:17 a tak se ptám, zda byste šli na hřbitov?
Jen tak se projít.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, roxy52, Jahoda, aramah, kapka, anonym, BIGFOOT před 5014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Já bych klidně šla ale u nás se Hřbitov ve 20:00 zamyká takže bych se tam asi nedostala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Historka. Za dob,kdy se kolektivně jezdilo na brigády,makali mládežníci na velkém poli s mrkví.Měli toho plné zuby a jeden v zoufalství napsal na zeď hřbitova,kolem kterého se vlekli utahaní večer do ubikace:„Mrtví,po­možte nám s mrkví“!
Druhý den byla na zdi odpověď:„Vyližte nám … s mrkví,my jsme rádi,že jsme mrtví“!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Proč ne.
Táta říkával-Bát se můžeš živých lidí, mrtví ti už neublíží.
Měl pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Já úplně klidně.Ale muselo by se mnou jít asi 5 chlapů.A taky jak nepiju,tak bych se musela předem asi opivnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Není problém. Pokud člověk nespadne do vykopaného hrobu. Ještě jako mladý jsem z kamarády trochu pil a na dušičky s po půlnoci vypravili na hřbitov Znal jsem to tam a věděl o strašně skřípajících mřížích. Zaskřípal a zavyl. Kamarádi si ničeho nevšimli ale ze hřbitova přez plot utíkalo několik lidí. Netušil jsem že tam mimo nás ještě bude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Tak to ne,tam bych se necítila v bezbečí, není to dlouho co tam řádili vandalové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Sama ne, s někým klidně. Většinou mám v noci na hřbitově divný pocit ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Roxy52 :-O opilá s pěti chlapama o půlnoci na hřbitově…jak to myslela? 🙂

před 5013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek