Miroslavst

Šli byste tam?

Právě je 0:17 a tak se ptám, zda byste šli na hřbitov?
Jen tak se projít.

Nejlepší odpověď
panenka

Já bych klidně šla ale u nás se Hřbitov ve 20:00 zamyká takže bych se tam asi nedostala.

Další odpovědi
anonym

Historka. Za dob,kdy se kolektivně jezdilo na brigády,makali mládežníci na velkém poli s mrkví.Měli toho plné zuby a jeden v zoufalství napsal na zeď hřbitova,kolem kterého se vlekli utahaní večer do ubikace:„Mrtví,po­možte nám s mrkví“!
Druhý den byla na zdi odpověď:„Vyližte nám … s mrkví,my jsme rádi,že jsme mrtví“!

vagra

Proč ne.
Táta říkával-Bát se můžeš živých lidí, mrtví ti už neublíží.
Měl pravdu.

roxy52

Já úplně klidně.Ale muselo by se mnou jít asi 5 chlapů.A taky jak nepiju,tak bych se musela předem asi opivnit.

elektrikář

Není problém. Pokud člověk nespadne do vykopaného hrobu. Ještě jako mladý jsem z kamarády trochu pil a na dušičky s po půlnoci vypravili na hřbitov Znal jsem to tam a věděl o strašně skřípajících mřížích. Zaskřípal a zavyl. Kamarádi si ničeho nevšimli ale ze hřbitova přez plot utíkalo několik lidí. Netušil jsem že tam mimo nás ještě bude.

aramah

Tak to ne,tam bych se necítila v bezbečí, není to dlouho co tam řádili vandalové.

Jahoda

Sama ne, s někým klidně. Většinou mám v noci na hřbitově divný pocit ☹

kapka

Roxy52 :-O opilá s pěti chlapama o půlnoci na hřbitově…jak to myslela? 🙂