JájsemRaibek

Šli byste s panem Špačkem někam do společnosti nebo třeba na oběd?

Nebo byste se báli, že budete „za vola“? Přestože se člověk snaží chovat slušně, není tak známý v etiketě jako pan L. Špaček.

Nejlepší odpověď
bolak

Já bych se toho nebál, se mnou na obědě by byl totiž za vola Špaček, já bych si jedl vklidu rukama svoji písmenkovou polívku a smál bych se mu, jak je upjatej :))

Další odpovědi
Kepler

Ano, šel bych a velmi rád. Velmi pozorně bych ho sledoval, abych se zase něco naučil. Že bych vypadal jako vůl, nebo traktorista z Vidlákova bych se nebál Něco málo základního znám a snažím se tak i chovat.

Pixma

Šel bych, proč ne? I dělníci v montérkách se umí slušně chovat u stolu.

ivzez

Spíš na ten oběd → tam by bylo víc času k rozhovoru.

zjentek

Raději na oběd, pánč mě akt nenapadá, co bych se Špačkem řešil ve společnosti.

Pixma, to přece nemůžeš myslet vážně!

JájsemRaibek

bolaku a mohl bys sebou vzít žabáka kventose a z písmenek na stole hrát scrable :D

bolak

to než by složil slovo, já bych mu to sněd.. (což se mně mimochodem stává i u normálního scrabblu)

annas

Bolaku,

snad jsi opět tak dlouho nehledal popelnici, abys mohl vysypat koš.:))

bolak

kdepak, tentokrát to nebylo nic tak fádního, tentokrát jsem konal skutečné dobro, pomáhal lidem, několik měsíců v kuse jsem denně vozil kamionem uprchlíky z tureckejch hranic do český řepubliky, celkem jich bylo asi 83 kamiónů…to je jednotka která se běžně používá, když se mluví o uprchlíkách, ale to ty nemůžeš samozřejmě vědět..každopádně teď mám 2 dny volno, ale v pondělí jedu zas

bolak

ještě mi tam asi 3 zbyly, ale v sýrii (taková vzdálená země, kde vymysleli eidam) je jich prej ještě pár bude, takže pak jedu tam, a snad je sem nakonec všechny dostanu