hanny 2

Šli byste ručit v dnešní době někomu na úvěr?

Nejlepší odpověď
johana 56

Pouze v uodině.Všichni jsme se ale naučili žít podle zásady „Dluhy ujídají z talíře“ a tak nám stačí to,co máme.

Další odpovědi
poa.li

V žádném případě. Jsem velmi rád, že nedlužím nikde ani korunu.

anonym

Úplně stejná situace,jako měl ten který je,jen s tím rozdílem,že my ještě nejsme u konce.Někdy jindy?V žádném případě.

anonym

V dnešní době bych se setsakramenský rozhodoval jestli ručit někomu z rodiny natož kamarádovi! Doba je zlá!

tom004

Ani náhodou. Už jsem to zkusil ( u bratránka).

oskar

Jednou jsem to zažil samé upomínky soudní vyhrožování no hrůza.Už nikdy více.

ten který je

Dělal jsem ručitele kolegovy z práce a už nikdy více.Musel jsem ho neustále upomínat a někdy jsem musel splátky platit místo něj ze svého.Později vše splatil,ale dalo to moc práce ho donutit.Už nikdy.

hanulka11

NE!!!!!

zbysek

uz nikdy v zivote,snad ani vlastnimu bratrovi

GM

Ani náhodou!!!

Jsemtady

Určitě né na dobré slovo. Když, tak by mi na to musel podepsat papír. Jinak určitě bych pomohl v rodině lidem se kterými vycházím dobře a vím, že je na ně spoleh.