Avatar uživatele
Lucijej

Šli byste nakoupit s miliónovou bankovkou jako Michaell Fuller? Nebo co byste s ní udělali?

Velmi nenápadný byl podvodník Michael Fulleer, který přišel do obchodu Walmart s bankovkou, na které bylo šest nul. Vzhledem k tomu, že v USA je nejvyšší dolarová bankovka v oběhu stovka, Fuller na svůj milion nazpět nedostal.
http://www.re­flex.cz/clanek/co-vas-zajima/49934/10-nejhloupejsich-zlocincu-kteri-omylem-udali-sami-sebe.html
Doplňuji:
Nebo použili z magie sílu neviditelnosti pro možnost krádeže?

Neidentifikovaný (Írán – 2002)
Tenhle zloděj vsázel na magii. Proto zaplatil kouzelníkovi 450 dolarů za sílu neviditelnosti. Ozbrojen pouze touto schopností se vydal vyloupit banku. V přesvědčení, že ho nikdo nevidí, se snažil brát peníze přímo klientům u přepážek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, fcoop, anonym, JájsemRaibek před 4043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mně to vzdáleně připomíná povídku Milionová bankovka od M. Twaina. Hlavní hrdina dostal bankovku této hodnoty, jenže byla pravá. Když chtěl zaplatit nákupy, majitelé mu řekli, že tak velkou bankovku nemohou rozměnit a že počkají do příště…

Během několika dnů se hrdina díky milionové bankovce proslavil – psaly o něm noviny. Fuller se rovněž proslavil – psaly o něm také noviny, i když v jiném slova smyslu.

Twainův. příběh dobře dopadl, hůř byl na tom Fuller..

Ještěže tak velké bankovky neexistují … kdo by je rozměnil …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Pripomenulo mi to, keď Slovensko prešlo na Euro. Potrebovala som drobné do automatu, tak som si skočila do trafiky kúpiť noviny. Predavačka obzerala papierových 100€, žiaľ, okrem toho, že túto bankovku videla prvýkrát na vlastné oči, nemala na vrátenie toľko peňazí. A to bol už večer. Teraz si predstavte vyššiu bankovku… Nedajbože miliónovú, i keď aj takú som videla, kdesi v strednej Ázii (u nás by v prepočte mala nizku hodnotu). S takými bankovkami sa do obchodu nechodí… maximálne sa zarámuje ako obraz – zarámovaná 5.000 DM bankovka vo vestibule divadla neďaleko Norimbergu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Pokud bych měl milionovou bankovku, tak bych nešel nakoupit, ale poslal bych si někoho nakoupit :D
A jinak dnes raději platím kartou, takže tu bankovku bych stejně asi nenosil v peněžence.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

no, existujú aj jednoduché duše.
Čo dodať?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

to s tím telefonátem do samoobsluhy je dobrý, zkusím zavolat na poštu a taky se optám kolik tam mají hotovost, schválně jestli zavolaj poliše.

Co mi můžou? za to že zavolám na poštu mě přece nikdo stíhat nemůže :) nebo snad jo?

před 4043 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

já bych řekla, že tobě můžou prakticky všechno :))

před 4043 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek