Zlatý

Šli byste do toho?

Zdravím!

Právě jsem narazila na tuto stránku http://pizza.jdemenaobed.cz/… , kde Vám zdarma udělají a dovezou pizzu až domů. Co na to říkáte? Zkusili byste to? Já bych to klidně zkusila, ale nevím, kde ta firma sídlí a obávám se, že to je podfuk. Ne, že bych neměla na pizzu peníze, ale na zkoušku to je docela dobrý. Já váhám. Jaký je Váš názor?

Děkuji ;-)
Doplňuji:
Díky PostApMane - neviděla jsem kolonku "Kontakty". Když je to v Hradci Králové, tak na to teda velmi rychle zapomenu! :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U nás ( městečko cca 5000 obyvatel) je pizerie, která běžně rozvoz provádí. Zákazníky má i v podnikatelských kruzích.
Tu dopravu Vám naučtují k té pize.

Další odpovědi:

Zlatý

Taky bych zkusila,ale mam to z ruky.V pripade,ze nemam cas uvarit nebo prijde necekana navsteva to vyuzivam u nas.

Pokročilý

Ale tohle je přece jenom aplikace pro pizzerie, v podstatě redakční systém, přes který si můžou zákazníci objednat pizzu. Tak objednávka na zkoušku je objednávka vyzkoušení té aplikace. Minimálně tak jsem to pochopil, když jsem tu stránku pročetl.

Zlatý

Já si myslím že to podfuk není když si klikneš na kontakty tak tam zjistíš že je to v Hradci Králové a představit si že bych měla platit ještě dovoz pizzy to si raději zajdu na pizzu k nám.Ten rozvoz zdarma si myslím že bude jen po Hradci králové jinak si ho budou muset ti co bydlí mimo toto město určitě zaplatit.

Zlatý

Šla bych do toho, ale asi to neklapne, nevěřím tomu....ale chuť mám!

Bronzový

Sídlí v Hradci Králové, a pravděpodobně půjde pouze o nějaký marketingový tah na přilákání zákazníků z okolí, dovezou vám kousek pizzy zdarma, Vám bude chutnat a bude se tak objednávat další ale už za peníze. Podfuk to být nemusí, rozvoz pizzy (a dalších jídel) je dnes každodenní záležitost, a jen já mám kolem sebe 3 pizzerie s rozvozem a skoro denně je využívám, a podobně akce měli také. Pokud jsi z okolí tak proč ne, pokud nejsi vyhledej bližší pizzerii a poptej se po rozvoze.
Doplňuji:
Není zač, kdyby jsi přesto měla chuť na pizzu "až domů" na této stránce se můžeš podívat po rozvozu v tvém okolí, je to přehledné ve formě mapy, třeba bude mít podobnou akci nějaká pizzerie blíž :)

http://www.party-point.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.