hanny 2

Šli byste do pořadu „Prostřeno?“

A jaké menu byste připravili?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi,taky bych nešla.

Odpovědi
ten který je

Ano,šel bych tam,ale pod podmínkou že při mém vaření by byl připraven hasičský sbor.:-D

ReHu

V žádném případě.

  1. nechci být v TV
  2. to hlavně – mi vadí to šmejdění po bytě.

takže jsem o menu ani nepřemýšlela

panenka

hanny nešla

iceT

Ne,ale ráda se občas kouknu.Vadí mi ta neupřímnost-před tebou tě vychválí až do nebes,a jakmile jsi z doslechu,tak tě pomluví,budˇ mi chutná a řeknu to nahlas nebo nechutná,ale v tom případě to taky nebudu jíst.Ne že se najím,řeknu jak to bylo mnam a pak,řeknu ne,nechutnalo.A jak píše ReHu,to lození po bytě…do ložnice bych už vůbec nikoho nepustila.

Terryle

Ani omylem.

  1. Nerada vařím
  2. Když už vařím, tak mi to nemá kdo co kritizovat a má být rád, že na něj taky něco zbylo
  3. Přijde mi úchylný točit lidi při JÍDLE
  4. co se mediálních produktů týče, jsem radši ta, kdo je vyrábí, než ta, komu se věnujou…

Ale hlavně mi to přijde fakt zvrhlý a z těch pár chvilek, co jsem to letmo zahlídla, mi přijde, že si účastníci hrajou na děsný gurmány…

juie

já bych tam teda šla moc ráda a na to že je mi 12 tak bych jim asi připravila polévku:česnečku s bagetkou
hlavní chod:špagety s mojí vymyšlenou omáčkou
zákusek:to bych ještě musila přemýšlet buďto bábovku bych jim upekla nebo by dostali palačinky a při nejhorším zmrzlinovy pohar