dolik

Šli by jste v pohodě na houby,kdyby existovali mravenci velikosti kočky?

Kdesi jsem četl,že by šlo o velmi obávaného tvora.

Nejlepší odpověď
Losos

Za předpokladu, že bych já naopak byl velikosti slona (včetně chobotu) nevidím v tom problém :)

Každopádně bych v tom případě chtěl vidět jak by vypadal mravenečník :)

Další odpovědi
hanulka11

Tak to zřejmě ne!!! Sice kočky mi nevadí ,ale pokud by byly mravenci agresivní.....brrr.

Terryle

Tak to ne, stačej mi ti současní. Když jsou v bezpečné vzdálenosti, nevaděj mi, ale na mě to nesmí. Fuj.

anonym

KDYBY měla babička to, co nemá,tak by to byl dědeček.

Mousinek

Nešla bych

anonym

Asi těžko. Kdyby se to za mnou rozeběhlo, roztrhalo by mě to na kusy a odneslo do díry.

http://gify.jah­ho.cz/?menu=a­ll&kat=111&lan­g=cz