Kepler

Šli byste se mnou do podnikání?

http://www.no­vinky.cz/muzi/403344-je-mu-14-let-a-uz-odmitl-neskutecnou-nabidku-na-svou-firmu.html

Bohužel na rozjezd nemám dostatek kapitálu. Podnikatelský záměr: automaty na prodej balíčků první pomoci a jako bonus desinfekční prostředky v podobě lahví výšeprocentního alkoholu.

Doplněno: omlouvám se, měl jsem zvolit kategorii „zábava“

Nejlepší odpověď
anonym

Nešel, i kdybych měl dostatek financí. Tak se mnou nepočítej.

Další odpovědi
marci1

Promiň, ale nešla. Nejsem podnikatelský typ. 🙂

Mladý a šikovný podnikatel. Umí to. 🙂

postcd

Do tohoto typu podnikání asi ne.

redy

Já jenom pronajímám, a stačí.

Oprava, babčina pronajímá i když si z toho žiju vesele i já 🙂

Odpověď – nešla bych do toho, s nikým..

Chtěla jsem bejt vtipná a vyznělo to hnusně.
Špatně jsem se vyjádřila, ono to vyznělo jako že se flákám, a babčinu vykořisťuju, to né…

Hlada

Mně se to líbí a šel bych do toho. Nemám ale představu o umístění. Nevím o místech, kde je u nás větší koncentrace pomlácených lidí a není tam zdravotní služba. U nás se pilně krade a ničí, takže by nemohl být volně bez dozoru i kdyby byl voděodolný a napájený z akumulátoru. Kdyby někdo zajistil obchodní část, o technickou a finanční bych se postaral.

Drap

Četl jsem. Český trh je o něčem jiném než obrovský americký . I myšlení Čechů je trochu jiné. Nemyslím si, že by to u nás mělo obdobný úspěch. Taky neni jisté, zda nemá práva ochráněna celosvětově. Zkus vymyslet raději něco jiného.
V tomto kšeftu jsou veliké peníze a je to blíže :
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/403720-prevadeci-dostali-do-eu-pres-90-procent-migrantu-vydelali-az-na-6-miliard-dolaru.html

Reezo

Pochybuji, že v Česku to bude mít úspěch. Zkus vymyslet něco svojí hlavou.

Lgee

Proč zábava?

zjentek

S tou desinfekcí bych do toho klidně šel, ale muselo by jít o něco takovýho:

http://www.no­vinky.cz/muzi/403762-likery-nasich-predku-se-znovu-vraceji-do-mody.html

Kepler

zjentek: myslím, že noční pařmani mají více v oblibě klasiku: borovička, vodka, rum.

Kepler

Drap: pokud by měl ten šikula celosvětově patentován prodej jen zdravotnického materiálu, pak bych šel jen do té desinfekce. Stačila by smlouva na dodávky z Linea, Seliko, Božkov…

anonym

… a různé domácí palírny na Moravě.