maruš

Slevové pobyty.

Máte,prosím,někdo zkušenost s nákupem pobytových voucherů? Jak to vlastně funguje? Mohli by jste mi to podrobně vysvětlit? Jaké máte zkušenosti? Děkuji.

Odpovědi
atriplex

Na slevových stránkách si najdete příslušný pobyt. Tam máte napsáno, za kolik je a co všechno pobyt obsahuje. Důležitá je platnost kuponu – do jaké doby musíte na pobyt odjet. Z vlastní praxe doporučuji – nejprve zavolat do hotelu, a rezervovat si termín, pak koupit poukaz. Nemůže se vám tak stát, že máte poukaz, ale terním v hotelu, který se vám hodí je už obsazený. Také doporučuji se kouknout na stránky hotelu a srovnat jejích běžnou nabídku s nabídkou slevového portálu. Jen tak zjistíte, zda sleva je opravdu sleva.