Slevomat. Mate nekdo zkusenosti ? A na jakych adresach najdu ? Diky. -iv-

Nejlepší odpověď
chudst

Vyborne. Sam jsem tam kupoval pro kamaradku (resp. to kupovala ona prese me) nejaky program ve FIT-Centru, rikala, ze to bylo super. Ja sam odtam mam rucni myti komplet auta – i zevnitr. A taky jsem byl spokojen.

Probiha to tak, ze si vyberes slevu, koupis si ji, oni ti napisi, kolik penez mas na jaky ucet odeslat a za par dni (= dva, tri dny) ti prijde poukaz na mail. Ten si vytisknes a je to vsechno; uz jen staci zajit s tim do obchodu, restaurace – ci kde tu slevu chces uplatnit.

Jen si nahore nezapomen zvolit mesto! ( http://www.sle­vomat.cz/cs/plzen ) Ja takhle jednou chtel slevu na sushi a mrzute jsem zjistil, ze je to jen pro Prahu.

Další odpovědi
anonym

Ne,nemám a najdeš jej na
http://www.sle­vomat.cz/cs/

Valky

Super… Kupovali jsme přes něj dort, hned přišel voucher, objednali jsme dort telefonicky a hned ho pro nás měli připravený.. Paráda! :) Ale většinou koukám na skrz.cz – tam jsou všechny slevy a nebo slevoman.cz… A Adresy jsou tam uvedené u každé slevy, některé jsou pro prahu, jiné pro plzeň atd.. stačí vybrat slevu a kouknout se na podmínky, pro jaké město je a pak na adresu, některé jsou jen internetové atd.. :o)

hanny 2

Těch slevových serverů je prý tak kolem 200.Jen co vím já – www.zapakatel­.cz,sleviště,vy­kupto,MyDeals,sle­voclub,slevoma­nia,nebeslev atd.Zkušenost mám zatím dobrou.

Deli

Manžel s kamarády si koupili ve slevomatu prohlídku plzeňského pivovaru. Byli nadšení, přivezli spoustu zážitků, krabici piv a užili si to.

pokazdejinak

zkušenosti se slevomatem mám jen ty nejlepší – nějaký řízek v restauraci, fotokniha, měření tuku v těle atd. – dokonce u nich už platím i kartou (mají ten 3d secure system, nebo jak se to jmenuje…) navíc za každý uskutečněný obchod načítají body, které znamenají další slevu

ale pro kontrolu a porovnání napříč tou džunglí slevových serverů doporučuju www.slevydnes.cz – tam toho mají opravdu spoustu… kupovala jsem sestřenici masáž ve Slavkově u Brna (což mám hodně z ruky) a nebyl problém :)