Avatar uživatele
anonym

Slevomat. Mate nekdo zkusenosti ? A na jakych adresach najdu ? Diky. -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? chudst, hanny 2, dědapetr, Deli před 4714 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Vyborne. Sam jsem tam kupoval pro kamaradku (resp. to kupovala ona prese me) nejaky program ve FIT-Centru, rikala, ze to bylo super. Ja sam odtam mam rucni myti komplet auta – i zevnitr. A taky jsem byl spokojen.

Probiha to tak, ze si vyberes slevu, koupis si ji, oni ti napisi, kolik penez mas na jaky ucet odeslat a za par dni (= dva, tri dny) ti prijde poukaz na mail. Ten si vytisknes a je to vsechno; uz jen staci zajit s tim do obchodu, restaurace – ci kde tu slevu chces uplatnit.

Jen si nahore nezapomen zvolit mesto! ( http://www.sle­vomat.cz/cs/plzen ) Ja takhle jednou chtel slevu na sushi a mrzute jsem zjistil, ze je to jen pro Prahu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne,nemám a najdeš jej na
http://www.sle­vomat.cz/cs/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Valky

Super… Kupovali jsme přes něj dort, hned přišel voucher, objednali jsme dort telefonicky a hned ho pro nás měli připravený.. Paráda! :) Ale většinou koukám na skrz.cz – tam jsou všechny slevy a nebo slevoman.cz… A Adresy jsou tam uvedené u každé slevy, některé jsou pro prahu, jiné pro plzeň atd.. stačí vybrat slevu a kouknout se na podmínky, pro jaké město je a pak na adresu, některé jsou jen internetové atd.. :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Těch slevových serverů je prý tak kolem 200.Jen co vím já – www.zapakatel­.cz,sleviště,vy­kupto,MyDeals,sle­voclub,slevoma­nia,nebeslev atd.Zkušenost mám zatím dobrou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Manžel s kamarády si koupili ve slevomatu prohlídku plzeňského pivovaru. Byli nadšení, přivezli spoustu zážitků, krabici piv a užili si to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

zkušenosti se slevomatem mám jen ty nejlepší – nějaký řízek v restauraci, fotokniha, měření tuku v těle atd. – dokonce u nich už platím i kartou (mají ten 3d secure system, nebo jak se to jmenuje…) navíc za každý uskutečněný obchod načítají body, které znamenají další slevu

ale pro kontrolu a porovnání napříč tou džunglí slevových serverů doporučuju www.slevydnes.cz – tam toho mají opravdu spoustu… kupovala jsem sestřenici masáž ve Slavkově u Brna (což mám hodně z ruky) a nebyl problém :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek