skleněnka

Sleva na studenta, který dovršil 26 let.

Může dostat náš zaměstnanec slevu na dani, na své dítě – 26 letou studentku Teologické Fakulty?/je to soustavná příprava na budoucí povolání – 26.let dovršila 4.10.2010./

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne, sleva na dani se uplatňuje pouze do 26 let dítěte pokud se soustavně připravuje na budoucí povolání.

Ještě doplním,že tento měsíc slevu na dani může uplatnit,jelikož dcera je narozena v měsíci říjnu.....

1popelka1

Zároveň si musí od 26, pokud při studiu nepracuje, platit zdravotní pojištění.