Kajuss Noime

Sleva na rovnátka

Zdravím, mám 2 roky fixní rovnátka a dneska jsem se dozvěděla, že se dá sehnat u zubařky, která mi dělá rovnátka, jakési potvrzení, že mi potom vrátí 40% z ceny nebo něco takového. Má s tím tady někdo zkušenost? A blbý připomínky si nechte:-))

Nejlepší odpověď
Elile

Mám to z vlastní zkušenosti – rovnátka sem nosil 1,5 roku.. Záleží na tom jestli jsi ve skupině A, B, C nebo D.. A= vše hradí pojištovna (např. jen kvůli zdrav. důvodum), B = 60% ceny hradí pojištovna, C= asi právě 40% a D= nic.. Myslim ze to nak tak priblizne je, ale nejsem si ted jista kolik % se platí… Je to jen tak podle toho, co si pamatuju.. Nejlepší je zeptat se doktorky v jaký skupině jseš, a jestli to tak opravdu je…

Další odpovědi
simonka

Ono záleží u jaké pojišťovny jste, moje dcera je u OZP a když chodila k zubařce na rovnátka, doplácela jsem jen minimum. Maminky co byly pojištěné u VZP, tak platily celé platby.Vím, že maminka co stála za mnou a sestřička ji předložila vyúčtování, tak se rozčilovala, jaktože já neplatila skoro nic a ona o mno více tak ji sestřička jen odpověděla, žáleží na pojišťovně.