Sleva na dani pro pracujícího studenta

Dobrý den,
od 15.4.2010 jsem ještě jako student nastoupila do firmy na HPP, kde jsem podepsala Prohlášení poplatníka daně z příjmů FO ze závislé činosti a z funkčních požitků, ale nepředkládala jsem potvrzení o studiu. Dne 7.9.2010 jsem ukončila studium a nechala si vystavit potvrzení o době studia. Chci se tedy zeptat, jaké slevy na dani můžu za toto období studia uplatnit a jak při jejich uplatnění postupovat?

Děkuji

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Být vámi bych to teď neřešila. Až vám bude zaměstnavatel dělat roční vyúčtování, přiložte mu příslušné potvrzení. Rovněž si můžete podat daňové přiznání sama.
Vzhledem k tomu, že ale neznáme váš příjem minulý a současný ani budoucí, nemá celkem smysl, abychom zde házeli nějakými čísly.