-x-

sleva Iphone 5

Dobrý den, nevíte jestli bude v blízké době (do Vánoc) sleva Iphonu 5? Stačí 16 GB verze. Děkuji za odpovědi:)

Odpovědi
marek.29

Dobrej.. V nejbližší době se sleva iPhonu rozhodně nechystá a to už jen proto, že ten telefon představili 12.9. A lidí jim doslova trhají ruce jen aby ten telefon měli, tak buďme rádi že se nebude spíš zdražovat.. :D aktuálně nejlevněji seženete iPhone v českém online Apple storu na www.Apple.cz za 16 490,– (16GB) u operátorů jsou při základní ceně i o dva tisíce dražší..! Při podpisu smlouvy na dobu určitou lze dosáhnout nižší ceny ale pak platíte každy měsic. Jinak za rok bude představen nový iPhone a to bude čas kdy slevní nejdříve iPhone 5 :) už teď je ale slevněný starší iPhone 4S a 4 jak na stránkách Apple tak u operátorů..

A to ani nemluvím o lidové ceně za kterou se prodává stále atraktivni iPhone 3GS!!! Pokud teda jdete hlavně po ceně..