Lgee

Věřite na slevy? Sleva 90 %?

Verite na slevy?

Původní dotaz
Sleva 90%!!!???

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Občas

Jak kdy, někde bývají výhodné, ale někde ne.

Další odpovědi
brillant

Občas

Drap

Ano

Ano, proč ne. I takové případy bývají.

Ivetak95

Ano

Já tedy nejraději sleduji slevy nebo si vybírám různé slevové kupony ze stránky http://kuponoz­droj.cz . Jedná se o web, který shromažďuje všechny různé slevy na oblečení, obuv, doplňky stravy atd. a nabízí každý den slevové kupony díky kterým můžete ušetřit docela velké peníze 🙂 Tak se určitě mrkněte za to nic nedáte…

Jakub Tlapal

Ne

To snad musí být jasný každýmu, že 90% slevu obchodník nemůže v životě dát. I u těch 50% bych pochyboval. Je to všechno jen hra s čísly a lidi tomu pořád ještě věří. Co dává smysl, tak jsou slevové kupóny . Ceny zboží jsou dané a pak je v nákupním košíku vidět, kolik fakt ušetříte.

Drahuška999

Já ani zas už tolik ne… Já tedy od té doby, co jsem si našla tuto stránku zde – http://kuponoz­droj.cz , kde mohu porovnávat a sledovat různé kupony, slevy apod. tak vím, že většina slev jsou opravdu jen vymyšlené blbosti a nemá to s pomocí lidem nic moc společného :(