nukušinka

slepák----------

Když chodim odčas mě píchá na pravim boku a kdyz běhám tk me bolí celé břicho -muže to být slepák .. ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

jo.
ale nemusí.

Další odpovědi
anonym

Příčinou muze byt i špatné dýchání – je nutné dýchat nejen hrudním svalstvem, ale i svaly břicha a využít dostatečně bráničního dýchání. K tomu je nutné tyto svaly posilovat a protahovat. Uvidite … slepak by bolel i v klidu. -iv-

Salvaje

No, s jistotou Vám to řekne lékař, my můžeme jen tipovat…

Deli

Zkuste poskočit a dopadnout na paty. Bodavá bolest při doskoku může znamenat bolest slepého střeva.
Lékaři to vyšetřují také tak, že břicho v místě bolesti (pravý podbřišek) hodně prsty stlačí a pak prudce pustí. Stlačení bolí trochu, ale zlobí-li slepák, při pustění to zabolí hodně.