simsalabim

Slepá mapka Afriky

Ahoj,
budem psát test ze zeměpisu (už ve středu!) a bude tam doplňování pohoří, řek, jezer ad. do slepé mapky afriky. Něměl by někdo odkaz na stažení, nechci dostat špatnou známky :).
Doplňuji:
Jo, slepou už mám, ale NEMĚL BY NĚKDO OBRÁZEK NEBO ODKAZ NA VYPLNĚNOU, POPSANOU MAPU AFRIKY S ŘEKAMI, JEZERY A POHOŘÍMI?
Atlas je ve škole a zítra píšem, nepomůže mi někdo?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Mapa Afriky je vkaždém školním atlasu. Až ho jednou otevřeš, prožiješ patrně velké překvapení.
Doplňuji:
Takže vlastně hledáš popsanou slepou mapu. Tak to se budeš muset podívat do archivu Járy Cimrmana.

Další odpovědi
hanulka11

http://www.go­ogle.cz/search?q=Slep%C3­%A1+mapka+Afri­ky&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=7a2QTbGHHM­jPsgaV1-mUCg

FOG

Se divim,ze nemas atlas doma,jako knizku.
Najed si na „google“ nebo „seznam cz“ a najdi si mapy tam.