Sleduji historii odpovědí. Zajímá mě,kdo z uvedených uživatelů získal první zlato a zajak dlouho se dá získat?

Nejlepší odpověď
anonym

Prvním,kdo získal zlato,byla paní -annas-,dnes už na těchto stránkách není.Za jak dlouho?Někteří tu jsou krátce a zlato už mají.Jde o to,jak kvalitní odpovědi a otázky poskytuješ,jak se odpovědi a otázky líbí ostatním a co je hodně důležité,je to,abys sis nikoho proti sobě nepopudil.To se pak můžeš snažit sebevíc a užitečné odpovědi se nedočkáš.

Další odpovědi
Drap

Kdo měl první zlato opravdu nevím . Pokud si vezmeš seznam nejaktivnějších přispivatelů, zjistíš že během třiceti dnů, dokáží získat 4000 – 5000 bodů. To znamená, že pokud na to máš a jsi aktivní, tak můžeš zlato získat za dva až 3 měsíce.

dudu

Už za komunistů bylo pohodlnné a efektivní:

jít s davem, mít správnou barvu kůže, souhlasně hýkat a na povel zvedat ruku.

led

Dudu,
myslíte, že aj tu to tak chodí?

hanulka11

Led určitě ne , každý na to má asi jiný pohled

led

Tiež si myslím. aj keď výnimky sa nájdu aj tu. Pre mňa, za mňa mená odpovedajúcich môžu byť kľudne neviditeľným mikropísmom, čítam najprv otázku, odpoveď, hodnotím a až potom pozriem meno, – hlavne, keď mi nechce prijať palček (klikám na svoju)…