Sledujete v televizi dokumentární pořady?

nebo cestopisné či vzdělávací,nebo koukáte jen na večerní filmy

Nejlepší odpověď
rynek878

ano,vzpomněl jsem si na pořad,„na vlastní oči“
bohužel se už nevysílá

Další odpovědi
annas

Dodávám, že jsem nedávno podobnou otázku vkládala. Ale Vy jste ji trochu rozšířila. Ale pro zajímavost.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sledujete-v-televizi-dokumentarni-filmy

mojitek

Mame UPC takze sleduju vlastne jen naucne dokumenty.Ale na peknou komedii se taky rad podivam.Porady typu-kterak se oblekaji a s kym spi nase"celebrity"­..atd me opravdu nezajimaji.Mi­mochodem-vsimli jste si,ze v nasi televizi uplne chybi porady typu Televariete,Mozna prijde i kouzelnik atd ,proste zabavne porady?V tomhle smeru teda-zlatí komunisti-…

dudu

Musím se přiznat, že na celovečerní filmy moc nekoukám, protože se většinou jedná o „n-té“ reprízy, takže vyhledávám pořady dokumentární a to prakticky všech žánrů. Filmové premiéry si nejprve nahrávám a sleduji je až po vystříhání reklam, které delší už dobu přímo nesnáším.

hanulka11

poslední dobou televizi nesleduji, spíš se začtu do pěkné knihy i historické a pokud zbývá čas- trávím na pc

Terryle

Dokumenty mám ráda, ale protože už asi deset let jsem mimo domov a mimo televizi, nemám je kde sledovat. S čím jsem si ale dala práci a sehnala si, jsou Letecké katastrofy. Nejprv jsem je sledovala ze zájmu, pak i kvůli práci. A pak znova ze zájmu. Zrovna dneska jsem na ně začala koukat úplně od začátku.

anonym

od doby co chytám v digitálním vysílání Z1 tak sleduju dokumentární pořady rozhodně mnohem víc než dřív, řekl bych že díky přebírání pořadů z viasat History je tahle stanice zajimavejsi nez kdy byla CT2jka 🙂

Jinak pokud jste fanousci dokumentarnich snimku tak rozhodne doporucuju satelit, kde jsou vsechny programy Viasatu (Explorer, Nature, History)
Doplňuji:
.. a discovery chanell samozrejme, jinak vypis dostupnych programu je na www.skylink.cz

Mili @

Já mám ráda cestopisy…
Kdybych víc vydělávala, jezdila bych sama!!!
😁

anonym

Annas vynechala jsem tu modrou lištu nahoře,omlouvám se

annas

Buraku, nemusíte se omlouvat. Někdy má člověk stejný nápad, třeba odpoví i jiní, ale pro zajímavost, případně srovnání.

Já také všechny otázky nečtu, ale že jsem ji vkládala já, tak jsem si ji zapamatovala.