Andre5000

Sledujete televizní soutěž Taxík?

Kdo je podle vás lepší moderátor této soutěže – Háma nebo Absolonová?

Nejlepší odpověď
www

Párkrát jsem viděl, ale nesleduji.
Pokud je předem domluveno kdo a kam pojede (musí se přihlásit předem), jiná výhra než se uvádí, nevěřím už ani otázkám.

Další odpovědi
Alesh

Jasně, super soutěž. 😉 Jen si říkám, jestli by nebylo dobré změnit double na otázku, kdy hráč by sázel určitou částku. Čili nahraje třeba 5500, v doublu vsadí 1500, pokud uhodne, má 7000, pokud ne, má 4000. zkrátka mohl by vsadit 0 až nahraná částka v hodnotách po pětistovkách.
Jinak moderátoři jsou oba fajn. Háma je asi vtipnější, někdo ho ale asi moc nemusí. Monča je zas úžasně nádherná a chytrá ženská. Jak ta může najít chlapa?! To jí fakt nezávidím. 🙂

marci1

Oba jsou dobří, ale Háma je trochu víc vtipnější a pohotovější. Kdo chce, může si zahrát „Taxík“ ve hře o jízdu „Taxíkem“ : http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/101548553­10-taxik/4802-zahrajte-si-na-taxik/

luckáá

Sleduji, mě se líbí víc Háma.

Majkl95

nee :) už mě to nebaví jak ty soutěžící tam dělaj pořád překvapený je to trapný :D