Avatar uživatele
marci1

Sledujete soud s Krejčířem? Dostal 35 let.

Zdá se Vám trest adekvátní? Údajně spáchal 100 kriminálních činů. ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, zzzzz, chachar1922, gecco před 2983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
xxx3

nezdá. Je přece nevinný, všichni se proti němu spikli. Je to hodný kluk, který „rád pomáhá lidem“ – http://www.de­nik.cz/ze_sve­ta/nasi-jsou-proti-krejcirovi-amateri-tvrdi-znalec-podsveti-v-jar-20131021.html
Nikdo ho nemá rád, obvinění jsou vykonstruovaná.
(to je samozřejmě ironie, ale když to čtu, tak by člověk hned zamáčkl slzu, jakou má Radovan pořád smůlu)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chachar1922

Pro mě to je stejně borec ve svém „oboru“, ale pohled mám zkreslený díky filmu, ten byl dobrej. A knihu si tedy asi taky pořídím.
Lepší takový „gangster“, než ti zloději v politice (ikdyž asi velký rozdíl v tom nebude), třeba bude ještě sranda, kdoví. Třeba ještě něco vymyslí. Ten se asi jen tak nevzdá a bude koumat dál.

Jo a jestli je adekvátní? No záleží kolik vražd spáchal a co jsem četla, tak je zařídit chtěl, ale nedošlo k tomu. Takže jen „pokud o vraždu“ několika lidí a podvody? No adekvátní to možná je, ale zdá se mi to adekvátní? Asi nezdá, ale zase nevěřím tomu, že až vyleze ven, tak nikoho neoddělá. Prostě má smolíka. :))

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Rozsudek byl jen zvláštním řešením .Zase nějaký podplacený právník jej z toho dostane. Dle „lidového soudu“ už dále neměl žít. Jinak zase bude škodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Sleduju, ale je mi ho líto.
Vím, že dostal 35 let, ale,
kdyby ho soudili zde dostal
by méně podle mého názoru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hans51

Nijak extra jsem to nesledoval, ale aktuálně o něm čtu knihu, kterou jsem dostal od Ježíška, a jeho život je všechno jiné, jen ne nezajímavý 🙂

Upravil/a: Hans51

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek