annas

Sledujete (sledovali jste) v TV pořady s kuchaři Pohlreichem, Emanuelem nebo Babicou?

Zaujaly Vás některé recepty? Čí prezentace jídel se vám nejvíce líbí?

Zkoušíte nové recepty?

Nejlepší odpověď
rynek878

Jestli mohu mluvit za mou ženu,tak ta si tyto pořady natáčí,nebo si je najde na internetu a opisuje,nebo rovnou tiskne recepty,které ji oslovily.Tím pádem máme doma každou chvilku nějakou specialitku podle TV.Mám štěstí,že má žena je skvělá kuchařka,tak že se mi její experimentová­ní líbí.

Další odpovědi
BEAES

Z těch tří já nejvíce můžu Pohlreicha, vaří obyčejně a jeho recepty jsou z našich surovin. Mám ráda českou a italskou kuchyni a tu on umí bravurně. Na Emcu se také ráda podívám,ale jeho suroviny už zavání exotikou a to mě tolik nebaví,ale je to sympaťák. Babicu nemusím, neumí komentovat a jeho jídla mě většinou nezaujmou…

panenka

Ano sleduji takovéto pořady ráda mám doma i TV program Paprika kde se vaří furt. Každý dil at už je to Babica,Pohlre­ich,nebo Emanuel je plný krásných receptů a vždy si některé ráda doma udělám.

pekynka

Vaření s Babicou je vcelku srozumitelné, recepty lidové a i dobré. Pár jsem jich vyzkoušela.

vagra

Od Babice jsem zkouknul několik receptů.
Jeho prezentace je jednoduchá,jasná a jeho nároky na suroviny nejsou moc vysoké a to mi vyhovuje.

anonym

Zpocatku vysilani Babicova poradu,jsem ho sledovala a po par receptech,ktere jsem vyzkousela(jeho recepty)jsem od toho upustila,Itala beru,Pohlreicha jak kdy,moc se priznam ho nemusim.
Doplňuji:
Jo ano prostreno!Nekdy dobrej narez,hlavne ten dil,co jeden pan prave rekonstruoval byt na ten nikdy nezapomenu.

Lucimia

Ano, koukám na všechny 3 + Prostřeno. :)

Jahoda

Pohlreicha a Babicu nemusím. Emanuela mám ráda. Má skvělé recepty.

Jak zde zazněl program TV Paprika – též se na něj budu dívat, protože si budeme kupovat satelit a tento program tam má být také. Tak se těším. Vařím hodně ráda 🙂

anonym

Kdysi – a vlažně.Dnes překuchařkováno.Pro mě.

lilibou

pohlreich umí vařit a umí o tom kecat ale víc se mi líbí recepty babicy..jsou takové domácké a vaří doslova z toho co dům dal..Ale pořad ANO šéfe s pohlreichem nemá chybu..akorát je zajímavý že na začátku pořadu mu nechutná nic ale na konci téměř všechno i když mě se to zdá ještě horší..ale to je individualni jak se co komu líbí a co má rád..ale je dobrej a nic prosti němu nemám..jo a pořad paprika je nejlepší!!!!