martinek10

Sledujete seriál Ulice na TV Nova?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Michal Kole

Ano

stana73

Ano

Někdy,hlavně s dcerou.Myslím,že by měla sledovat ty průsery,jaké mají v seriálu děti a puberťáci a to,jak se k tomu postavit a čeho se vyvarovat.Řešila se tam šikana,mejdany -náctiletých,a teď třeba pirátství na internetu.

Honzucha

Ne

quentos

Ne

je to plytké, řídké, hnědé…

SajmonModer

Ano

Sledoval jsem to jednu dobu každý den, ale teď dávám radějí přednost simpsonům i když to na tu ulici taky někdy přepnu, to je pravda, jelikož maminka si to vyžaduje 🙂

oskar

Ne

Všechno se sledovat nedá…

filva

Ne

Je to blbost.

Pralinka1979

Ne

DusanOrlik

Ne

Dříve jsem sledoval

jokyk

Ne

robosobo

Ano