BEAES

Sledujete reklamy na této stránce, nebo to jde mimo vás?

Nejlepší odpověď
Bumbes

nesleduji, neboť je nevidím.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/sepiseme-petici

Další odpovědi
anonym

Přehlížím je,jak předseda lány! 🙂

anonym

žádné tu už nevidím, nesleduji.

O nás ale nejde, jde tu o ty davy návštěvníků, kteří sem zabloudí z googlu/seznamu kvůli konkrétní otázce … ti tu budou dostatečně zmatení na to, aby se občas uklikli a využili nějakou dobře napasovanou kontextovou reklamu.

Ceny nízké, ta ta ta ta 😁
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-blokovat-zobrazovani-reklamy-na-webovych-strankach-mozilla-firefox

Bunnik

Reklamy na všech stránkách jdou mimo mě :) I ty televizní :)

panenka

Reklamy zde na odpovědích nesleduji.

BENYTA

Díky kolegům na Odpovědích,jsem je i já,jako naprostý IT – laik dokázala zablokovat,v pravém horním rohu mám nastavený systém filtrů,takže i když jsem kdekoli jinde,a něco mi tam nepříjemně bliká do očí,stačí dvakrát kliknout a je klid.
Tímto znovu všem,nebudu jmenovat,abych na někoho nezapoměla,děkuju za návod jak nastavit ABP.

GM

Nesleduji žádné reklamy.

aramah

Snažím se je nevnímat,někdy je to těžké..

anonym

Já je sleduji,celý unešen,vlastně sem chodím kvůli nim.

oskar

Dá se říct,že jich sleduji,ale okamžitě se mi vymažou z paměti

roxy52

Taky žádný nevidím.

Jahoda

Jde to mimo mě. Nemám čas je sledovat a zabývat se něčím, co je k ničemu…

Martas

Nesleduji,neza­jímají mně ty jejich lákadla