Kelt

Sledujete pořad Věřte nevěřte?

Kdysi dávali pořad Věřte nevěřte. Zjistil jsem, že to některá televize zase dává: Dívá se na to někdo? Zajímalo by mne, zda jde o opakování, nebo zda jsou natočeny nějaké nové díly. Děkuji.

Nejlepší odpověď
orwell

V minulosti jsem se díval pravidelně, teď už ne. Pořad v současné době opakují, což usuzuji podle dílů, které jsem zaznamenal. Jak to bude dál, těžko říct. Pochybuji, že bylo natočeno něco nového, ale nepátral jsem po tom.

Další odpovědi
redy

Jo náhodou jsem viděla jeden díl, a ano, už jsem ho viděla.
Takže opakovačka.

eleonnore

Sleduji dily na youtube. Nove dily bohuzel nenataceji. I kdyz, pro takove straspytly jako jsem ja spis – bohudik :D. Aspon prestanu koukat pod postel po bubacich.

briketka10

Sleduji opakování, ale jen občas,
když není nikde nic zajímavějšího.

Dávají zde: http://www.ba­rrandov.tv/17407-verte-neverte-19